Biežāk uzdotie jautājumi:

KAS MAN JĀŅEM LĪDZI UZ MEISTARKLASI?

Mēs nodrošinām ar pilnīgi visiem meistraklasei nepieciešamajiem materiāliem, ieskaitot ziedus, augus, dekoratīvos un tehniskos materiālus.

VAI TIKS NODROŠINĀTA ĒDINĀŠANA?

Mēs būsim parūpējušies par nelielām uzkodām, kā arī nelimitētu daudzumu ar tēju, kafiju un ūdeni.

VAI ES VARĒŠU ŅEMT LĪDZI SAVU IZVEIDOTO DEKORU?

Protams! Tieši tā tas ir paredzēts.

VAI MAN IR NEPIECIEŠAMAS IEMAŅAS FLORISTIKĀ LAI APMEKLĒTU MEISTARKLASI?

Nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas. Mūsu meistarklases apmeklē ziedu entuziasti, stilisti, fotogrāfi un visdažādāko citu jomu pārstāvji. 

Bildes no iepriekšējām meistarklasēm vari apskatīt mūsu Instagram lapā @dizainaparks

KĀ ES VARU PIETEIKTIES UZ MEISTARKLASI?

Piesakies ērti uz mūsu meistarklasēm, veicot pirkumu šajā lapā, sadaļā iegādāties meistarklases. Vari veikt pirkumu par katru meistarklasi atsevišķi vai vienā pirkumā visas kopā par izdevīgāku cenu. Ja vēlies rezervēt sev vietu meistarklasē un norēķināties uz vietas- raksti uz [email protected] un veicot 10% priekšapmaksas iemaksu- Tava vieta būs rezervēta. 

KĀ NOTIEK MEISTARKLASES PROCESS?

Meistarklase notiek brīvā, nepiespiestā un radošā gaisotnē.  Katrā no meistarklasēm sadarbojoties ar katru Lelde dos soli-pa-solim zināšanas, lai radītu unikālus meistardarbus. 

Ja mēs neesam atbildējuši uz kādu Tev interesējošu jautājumu- lūdzu, sazinies ar mums un mēs uz to atbildēsim cik ātri vien iespējams!

MĒS ESAM COVIDDROŠA RADOŠĀ TELPA.

Mēs sekojam rekomendācijām un veicam nepieciešamās darbības, lai vīruss neizplatītos. Mēs darbojamies ZAĻAJĀ režīmā, kas nozīmē, ka, lai apmeklētu meistarklasi, būs jāuzrāda vakcinācijas/pārslimošanas sertifikāts (QR kods) un personas apliecinošs dokuments. 


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.