Ziedu kārtošanas meistarklase 10.02.23

Aicinu jūs uz kompozīciju un pušķu veidošanas meistarklasi, lai attīstītu savas prasmes un piepildītu dzīvi ar jaunām krāsām. Mijiedarbība ar ziediem ir meditācija un dvēseles atpūta. Veidojot pušķi, jūs varat nodot savu noskaņojumu, emocijas, sajust iekšējās vēlmes, izjust ikdienas dzīvi jaunā veidā.

Ziedu pušķa tendences meistarklase 17.09.22

Mūsu komanda vienmēr ar nepacietību gaida rudeni. Šis ir viens no mūsu iecienītākajiem gadalaikiem, jo dabu piepilda brīnišķīgi krāsu toņi, un mēs vēlamies savai mājai un darba telpai piešķirt vēl vairāk mājīguma un baudīt komfortu.  Ziedi tam ir īpaši piemēroti!

Ziedu pušķa tendences meistarklase 10.09.22

Mūsu komanda vienmēr ar nepacietību gaida rudeni. Šis ir viens no mūsu iecienītākajiem gadalaikiem, jo dabu piepilda brīnišķīgi krāsu toņi, un mēs vēlamies savai mājai un darba telpai piešķirt vēl vairāk mājīguma un baudīt komfortu.  Ziedi tam ir īpaši piemēroti!


Galda dekora meistarklase 9.02.22

Meistarklasi sāksim ar jūsu interjera bilžu apskati. Tas var būt jūsu mājas ēdamgalds, no kura tikko noņemta svētku dekorācija un nepieciešams papildinājums, lai ikdienā radītu dekorēta galda- svētku sajūtu. Tā var būt arī recepcijas lete darba vietā vai konferenču centra zāle vai pieņemšanas telpas.

Iekarama dekora meistarklase 23.02.22

Aplis simbolizē kopību, pilnību, vienotību un mūžību. Aplis kā elements ietilpst daudzos svarīgos simbolos, piemēram, gredzenā, pulkstenī, ritenī, mēnesī, saulē... Tas ir kā pabeigtības simbols, kuram nav ne gala, ne sākuma, tādā veidā atspoguļojot attiecību harmoniju. Veidosim tādu iekaramu dekoru, ko attiecīgi var papildināt pēc sezonalitātes vai svētku laika. To visu apgūsi meistarklases laikā! Kā ikkatru meistarklasi sāksim ar bilžu apskati- vai Tavā interjerā nepieciešams āra vai iekšas iekarams dekors un turpināsim ar tā izveidi!

Interjera dekora meistarklase 9.03.22

Vienmēr ir kāda vieta telpā, kur "kaut kas prasās", lai radītu vēlamo noskaņu. Vai tā būtu kamīna mala, vai kāds plašāks istabas stūris. Iespējams, tā ir guļamistabas vai vannas istabas zona. Vai, ja domājam par korporatīvo vidi- kāds dekors, kas dod zonējumu. Tici man- ar ziedu un augu dekoriem var panākt daudz! Es Tev to parādīšu un kopā, roku rokā izstrādāsim tieši Tavai videi piestāvošu elementu!

Stādu dekora meistarklase 23.03.22

Zeme, sīpolpuķes, sukulenti, dažādi stādi- tam visam piemeklēsim atbilstošu, Tavai videi piestāvošu trauku un ļausimies fantāzijai! Soli pa solim veidosim unikālu stādu dekoru, kuru varēsim papildināt ar dekoratīviem akmeņiem, no jūras izskalotiem vai mežā salasītiem zaru elementiem. Radīsim augu kompozīciju, kas būs piemērota gan terases, balkona dekorēšanai, gan novietošanai interjerā.

Atsauksmes

Paldies, mīļā Lelde Fraktniece! Sirsnīga uzņemšana un rāma kopā būšana. Sarunas par un ap ziediem. Iedvesma, uzdrīkstēšanās, rotaļāšanās un ļaušanās. Stundas pazuda nekurienē, prāts pazuda- rokas ļāvās sirdsbalsij. Ziedu meditācija brīnišķīgā gaisotnē! Iesaku ikvienam!!! Mūsu dzīvi veido sajūtas! Sajusties kā ziedam bija mana vakardienas davana.  /Inguna V./


Iepazīstot savu kreativitāti Leldes ziedu kārtošanas meikstarklasē Dizaina Parks studijā tapa burvīgas ziedu kompozīcijas, un kā izrādās tās veidot var būt arī patīkams izaicinājums. Iedvesmojoša atmosfēra un Leldes dalīšanās savās zināšanās par ziedu pasauli un praktiskām iemaņām kompozīciju veidošanā, atver jaunu pasauli, kas ļoti attīsta sievišķo enerģiju. Ziedu terapija ir skaists un piepildošs laiks gan kopā ar sevi, gan daloties priekā un skaistā baudīšanā ar citām sievietēm. /Iveta J./


Jau kādu laiku meklēju iespēju attīstīt savas radošās prasmes. Ziedi, dekorēšanas māksla un viss radošais, kas ar to saistās ir mana iedvesma un aizraušanās. Dizaina Parks - Leldes vadībā ir patiešām pasakaina iespēja to visu realizēt. Tur radītās meistarklases ir lieliska iespēja papildināt savas zināšanas un bagātināt sevi. Kā arī vēl ilgi pēc tam atskatīties uz paveikto un priecāties par kopīgi izveidotu darbu. /Ieva Š./

Kam būtu noderīgas šīs meistarklases?

Uzņēmumu darbiniekiem

Neatkarīgi no tā vai esi uzņēmuma administratore, grāmatvede, pārdošanas speciālists vai īpašnieks- ja ikdienā jūti, ka būtu nepieciešams darba vides interjera papildinājums, tas ir apsveicami- tātad esi lojāls darbinieks, kuram rūp vide sev apkārt. Meistarklašu laikā Tu pavadīsi laiku prom no sev ierastā, iegūsi jaunas iemaņas, kā arī- būsi radījis gatavus dekorus savai darba vietai!

Dizaina entuziastiem

Ja esi no cilvēkiem, kuram ir svarīgi iekārtot vidi sev apkārt, lai tajā ir patīkami uzturēties, tā sniegtu enerģiju, tai pat laikā spētu nomierināt un būt līdzsvarā, tad šo meistarklašu laikā Tu iegūsi reālas, noderīgas iemaņas, kā arī jau gatavus interjera elementus savas vides uzlabošanai.

Floristiem

Laiks, kas pavadīts kopā ar līdzīgi domājošiem ir iedvesmojošs un dod īpašu enerģiju. Šīs meistarklases būs vērtīgas kā floristiem iesācējiem, tā arī floristiem- dekoratoriem ar gadiem krātu pieredzi. Būs jaunumi, nianses un jūs noteikti uzzināsiet ko jaunu un lietderīgu!

Jaunajām māmiņām

Papildus nozīmīgākajam darbam, kuru veic pašlaik- bērniņa audzināšanai, atvēli laiku sev, lai pabūtu radošā vidē, pavadītu laiku patīkamā atmosfērā, gūtu jaunas zināšanas un mājās dotos ar noderīgu un modernu interjera dekoru.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.